Rada Osiedla

Menu

Ogoszenia

Najnowsze ogoszenia
Szukam opiekunki 0
ZAPYTANIE
Pani do pomocy domowej
OFERTA PO SĄSIEDZKU!

Przegld ogosze

Aktualnie online

-> Goci online: 1

-> Uytkownikw online: 0

-> cznie uytkownikw: 709
-> Najnowszy uytkownik: Jan z Strzeszynowa

Newsletter

Aby mc otrzymywa e-maile z Oficjalna Strona Rady Osiedla Strzeszyn w Poznaniu musisz si zarejestrowa.

|| KLUB SENIORA ||

Facebook

Odwiedź nas na naszym profilu

Pakiet Onkologiczny NFZ

Ratujmy Strzeszynek

Ratujmy Strzeszynek. Wszystkie aktualne informacje na temat zanieczyszczania Jeziora Strzeszyńskiego znajdziecie Państwo na: www.ratujmy-strzeszynek.pl

Logowanie

Nazwa uytkownika

Haso

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si

Nie moesz si zalogowa?
Popro o nowe haso

Shoutbox

Musisz zalogowa si, aby mc doda wiadomo.

04/02/2018
Ubezpieczenia Strzeszyn - zapraszamy 7 dni w tygodniu do 23:00 - telefon 733 393 733

07/09/2017
Zapraszamy na zajęcia artystyczne. Odbieramy dzieci ze świetlicy. Warsztatownia Artystyczna ul. Wergiliusza 45 a/a (wejście z tyłu budynku). Nowy, lepszy lokal. [url]www.Warsztato
wniaArtystyczna.pl
[/

11/05/2017
Szukam studentki/ta j. francuskiego Smile 502737071

10/10/2016
Zapraszamy na nowe zajęcia FITNESS! Poniedziałek 19:30 Środa 19:00 Szkoła ul. Hezjoda Super zabawa, krople potu i uśmiech Wink Zapisy: 505 469 979

11/09/2016
Zaopiekuję się dzieckiem u siebie w domu. Jestem dyspozycyjna w godzinach 8-14. Jestem dyplomowanym dietetykiem i mam 37 lat. Mieszkam przy szkole na Hezjoda. tel.791572297 Smile

23/08/2016
Barter językowy ! Oferuję język niemiecki dla Twojego dziecka w zamian za naukę języka angielskigo dla mojego dziecka. Sprawa dotyczy dzieci wieku ok 5-6 lat, chętnych proszę o kontakt 796 566 814

14/04/2016
Spływ Kajakowy w Kiekrzu (1-3maja) Rozpoczęcie sezonu nad jeziorem!! 3maja start 12:00 Cena 20zł/os Dzieci do lat 15 : 10zł/os Zapisy Tel: 505-469 979 Zapraszamy Smile

06/01/2016
Ferie z językiem niemieckim! Zapraszamy na kursy języka niemieckiego w okresie ferii. Opis proponowanych kursów znajduje się na stronie: przystaneuropa.pl w aktualnościach.

18/11/2015
Zapraszamy na zajęcia fitness do szkoły na Strzeszynie Hezjoda 15. Przyjazna atmosfera, kameralne grupy, dobra zabawa oraz tysiące spalonych kalorii. Honorujemy karty:Benefit i OK. Zapisy:505 469 979

16/09/2015
CJO Przystań! Europa przyjmuje zapisy na konwersacyjny kurs języka angielskiego dla dorosłych, poziom B1/B2, pon. 19.00-20.30; biuro@przystaneuro
pa.pl

Zobacz temat

Drukuj temat
Strzeszyn Park etap I
on
Dodany dnia 04/02/2018
Junior Member

Postw: 14
Data rejestracji: 27.08.17

Jeżeli firma nie wypłaca podwykonawcą pieniędzy no to nie ma co się dziwić, że na budowie I etapu jest jak jest z ilością pracowników i postępie prac

Stylla1
Dodany dnia 04/02/2018
Junior Member

Postw: 10
Data rejestracji: 20.09.17

A to dziwne że Strzeszyn Park stoi w miejscu już kilka miesięcy, a inwestycja obok Zacisze pędzi i zaraz wyprzedzi Strzeszyn. Nawet już II Etap Strzeszyna idzie szybko. Ludzie tam pracują nawet w sobotę. To jest ewidentna wina Dewelopera i brak informacji. Bo od października nie ma żadnej oficjalnej wiadomości. Wiele osób jest bardzo stratnych na braku informacji- wyższe raty kredytu oraz inne niedogodności. A Deweloper ogłaszał się jako taki profesjonalista............... Jednym z haseł reklamowych dewelopera jest "Na projektowaniu i budowaniu znamy się jak nikt inny " Piękne słowa, lecz tylko słowa.

Tomasz napisa?/a:
Szanowni...
W zasadzie jestem tylko kibicem waszej budowy, jednakże po roku opóźnienia, dochodzę do wniosku że to nie jest przypadek. To jest tylko moja hipoteza. Przyczyna nie wynika z złej woli developera, ale raczej z przykazu miasta i ludzi prezydenta. Dlaczego? dlatego że wystartowała konkurencyjna inwestycja bloków tpbs. Przy wbijaniu łopaty była TV i sam "tęczowy" i jego klakierzy z tym "ala Lenin" nie wiem jak się nazywa i nie chcę wiedzieć. Otóż w pierwszej kolejności mają być tbsy aby pokazać gawiedzi jakie to miasto prężne, a developerzy i "bogaci" be. Dwa szkoła SP1 przewidziana jest na 700 uczniów, obecnie do niej na dwie zmiany uczęszcza w tym roku 1100 w przyszłym ok. 1300. Argumentacja głupia? Dla człowieka inteligentnego tak, ale dla urzędników już nie.
Zresztą wasza sytuacja jest jak szyszka w du...e ani wyjąć ani wcisnąć.Frown
Może się mylę, jednak pomysły humanistów-urzędasów momentami zwalają z nóg.

Karton
Dodany dnia 05/02/2018
Newbie

Postw: 3
Data rejestracji: 06.12.17

on napisa?/a:
Jeżeli firma nie wypłaca podwykonawcą pieniędzy no to nie ma co się dziwić, że na budowie I etapu jest jak jest z ilością pracowników i postępie prac

Z tego co wiem to inwestycja jest kredytowana. Wykonawca dostaje pieniądze z banku za każdy zamknięty etap prac.

alicjaboro
Dodany dnia 09/02/2018
Junior Member

Postw: 31
Data rejestracji: 31.07.17

Kabaretu na kółkach ciąg dalszy. Marzec nieosiągalny, nowego terminu nie ma... to już jest zła wola dewelopera i robienie z nas idiotów bez mrugnięcia okiem. Brawa dla cwaniaków ze spółki. Celowe działanie opóźniające.Sad

Stylla1
Dodany dnia 13/02/2018
Junior Member

zaraz będzie rok opóźnienia w zakończeniu budowy. Deweloper naprawę godny polecenia.... Ciekawe czy spółka po zakończeniu inwestycji się zwinie.

Lukasz
Dodany dnia 14/02/2018
Newbie

Postw: 3
Data rejestracji: 16.09.17

Zwinie ma 100%, bo to spółka celowa

Stylla1
Dodany dnia 14/02/2018
Junior Member

Lukasz napisa?/a:
Zwinie ma 100%, bo to spółka celowa

Bardzo żałuję ze podpisałam z tą spółką umowę...
Teraz patrze jak inwestycje startujące z budową później niż Strzeszyn mają już gotowe do oddana mieszkania lub oddane...
Niestety za błędy ponosi się konsekwencje.
Chyba że jest to deweloper, który nie liczy się z ludźmi i przeciąga budowę w nieskończoność bez konsekwencji.

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
7,001,908 razy odwiedzono nasz stron